Tusz Canon фоточернила light magenta 1000 мл моделей в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon фоточернила light magenta 1000 мл моделей
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 330 480.00 zl.
1 puszka atramentu, 1000 ml, kolor Light Magenta. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon фоточернила light magenta 1000 мл моделей
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon фоточернила light magenta 1000 мл моделей: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w sieciowym Allmega.pl, przygotowane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, w związku z tym nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia tuszu Canon фоточернила light magenta 1000 мл моделей absolutnie pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić tusz Canon фоточернила light magenta 1000 мл моделей w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, kompleksowe i bezbłędne. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana do pomocy i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli zauważył błąd w parametrach tuszu Canon фоточернила light magenta 1000 мл моделей!