Tusz Canon фоточернила magenta 1000 мл моделей в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon фоточернила magenta 1000 мл моделей
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 330 480.00 zl.
1 puszka atramentu, 1000 ml, kolor Magenta. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon фоточернила magenta 1000 мл моделей
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon фоточернила magenta 1000 мл моделей: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w sieciowym Allmega.pl, dobrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, dlatego nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia tuszu Canon фоточернила magenta 1000 мл моделей w całości odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli postanowili kupić tusz Canon фоточернила magenta 1000 мл моделей w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, kompletne i bezbłędne. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, daj nam znać, jeśli odkryli błąd w parametrach tuszu Canon фоточернила magenta 1000 мл моделей!