Tusz Canon чернила фотопечати 1000 мл 4 цвета в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon чернила фотопечати 1000 мл 4 цвета
Towar wycofany z produkcji
Zawartość opakowania: 4 puszki 1000 ml, kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon чернила фотопечати 1000 мл 4 цвета
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon чернила фотопечати 1000 мл 4 цвета: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w stronie Allmega.pl, dobrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i dane techniczne иделия mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, dlatego nie zatwierdzamy, że dane techniczne, opis i zdjęcia tuszu Canon чернила фотопечати 1000 мл 4 цвета w pełni pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić tusz Canon чернила фотопечати 1000 мл 4 цвета w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana do pomocy i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli znaleźli niedokładność w właściwości tuszu Canon чернила фотопечати 1000 мл 4 цвета!