Tusz Canon чернила фотопечати 1000 мл 5 цветов в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon чернила фотопечати 1000 мл 5 цветов
Towar wycofany z produkcji
Zawartość opakowania: 5 puszki 1000 ml, kolory: Black, Black, Cyan, Magenta, Yellow. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon чернила фотопечати 1000 мл 5 цветов
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon чернила фотопечати 1000 мл 5 цветов: właściwości, opis i zdjęcia, pokazane w sieciowym Allmega.pl, dobrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, z tego powodu nie zatwierdzamy, że właściwości, opis i zdjęcia tuszu Canon чернила фотопечати 1000 мл 5 цветов w całości pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli postanowili kupić tusz Canon чернила фотопечати 1000 мл 5 цветов w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompletne i bezbłędne. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, dajcie znać, jeśli zauważył błąd w parametrach tuszu Canon чернила фотопечати 1000 мл 5 цветов!