Tusz Canon чернила фотопечати 1000 мл 6 цветов в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon чернила фотопечати 1000 мл 6 цветов
Towar wycofany z produkcji
Zawartość opakowania: 6 puszek po 1000 ml, kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, Light Cyan, Light Magenta. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon чернила фотопечати 1000 мл 6 цветов
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon чернила фотопечати 1000 мл 6 цветов: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w sieciowym Allmega.pl, dobrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, wychodząc z tego nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia tuszu Canon чернила фотопечати 1000 мл 6 цветов w pełni są poprawne.

Jeśli decyzję kupić tusz Canon чернила фотопечати 1000 мл 6 цветов w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompleksowe i bezbłędne. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli zauważył niedokładność w właściwości tuszu Canon чернила фотопечати 1000 мл 6 цветов!