Tusz Canon чернила фотопечати bubblejet i9950 фоточернила в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon чернила фотопечати bubblejet i9950 фоточернила
Towar wycofany z produkcji
Zawartość opakowania: 8 słoików w 100 ml, kolory: Black, Cyan, Magenta, Yellow, Photo Cyan, Photo Magenta, Red, Green. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon чернила фотопечати bubblejet i9950 фоточернила
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon чернила фотопечати bubblejet i9950 фоточернила: właściwości, opis i zdjęcia, pokazane w miejscu Allmega.pl, dobrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości иделия mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, dlatego nie gwarantujemy, że właściwości, opis i zdjęcia tuszu Canon чернила фотопечати bubblejet i9950 фоточернила w pełni odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić tusz Canon чернила фотопечати bubblejet i9950 фоточернила w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli znaleźli niedokładność w parametrach tuszu Canon чернила фотопечати bubblejet i9950 фоточернила!