Tusz Canon чернила фотопечати imageprograf ipf6000s фоточернила в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon чернила фотопечати imageprograf ipf6000s фоточернила
Towar wycofany z produkcji
Zawartość opakowania: 8 słoików w 100 ml, kolory: Black, Cyan, Magenta, Yellow, Photo Cyan, Photo Magenta, Red, Green. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon чернила фотопечати imageprograf ipf6000s фоточернила
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon чернила фотопечати imageprograf ipf6000s фоточернила: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w sieciowym Allmega.pl, przygotowane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, dlatego nie zatwierdzamy, że dane techniczne, opis i zdjęcia tuszu Canon чернила фотопечати imageprograf ipf6000s фоточернила w całości pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli postanowili kupić tusz Canon чернила фотопечати imageprograf ipf6000s фоточернила w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli odkryli niedokładność w właściwości tuszu Canon чернила фотопечати imageprograf ipf6000s фоточернила!