Tusz Canon чернила фотопечати imageprograf ipf650 фоточернила в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon чернила фотопечати imageprograf ipf650 фоточернила
Towar wycofany z produkcji
Zawartość opakowania: 6 puszek po 1000 ml, kolor: Matte Black, Matte Black, Black, Cyan, Magenta, Yellow. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon чернила фотопечати imageprograf ipf650 фоточернила
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon чернила фотопечати imageprograf ipf650 фоточернила: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w stronie Allmega.pl, przygotowane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, w wyniku czego nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia tuszu Canon чернила фотопечати imageprograf ipf650 фоточернила absolutnie pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli postanowili kupić tusz Canon чернила фотопечати imageprograf ipf650 фоточернила w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana do pomocy i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, daj nam znać, jeśli zauważył niedokładność w właściwości tuszu Canon чернила фотопечати imageprograf ipf650 фоточернила!