Tusz Canon чернила фотопечати imageprograf ipf785 mfp m40 solution в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon чернила фотопечати imageprograf ipf785 mfp m40 solution
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 7 373 835.00 zl.
Zawartość opakowania: 5 puszki 1000 ml, kolor: Matte Black, Photo Black, Cyan, Magenta, Yellow. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon чернила фотопечати imageprograf ipf785 mfp m40 solution
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon чернила фотопечати imageprograf ipf785 mfp m40 solution: właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w znakach агрегаторе Allmega.pl, dobrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości иделия mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, wychodząc z tego nie gwarantujemy, że właściwości, opis i zdjęcia tuszu Canon чернила фотопечати imageprograf ipf785 mfp m40 solution na sto procent pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić tusz Canon чернила фотопечати imageprograf ipf785 mfp m40 solution w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, absolutne i bezbłędne. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli zauważył błąd w właściwości tuszu Canon чернила фотопечати imageprograf ipf785 mfp m40 solution!