Tusz Canon чернила фотопечати imageprograf ipf825 фоточернила в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon чернила фотопечати imageprograf ipf825 фоточернила
Towar wycofany z produkcji
Zawartość opakowania: 6 puszek po 100 ml, kolor: Matte Black, Matte Black, Black, Cyan, Magenta, Yellow. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon чернила фотопечати imageprograf ipf825 фоточернила
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon чернила фотопечати imageprograf ipf825 фоточернила: właściwości, opis i zdjęcia, pokazane w miejscu Allmega.pl, przygotowane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości towaru mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, dlatego nie gwarantujemy, że właściwości, opis i zdjęcia tuszu Canon чернила фотопечати imageprograf ipf825 фоточернила w pełni pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić tusz Canon чернила фотопечати imageprograf ipf825 фоточернила w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, dajcie znać, jeśli odkryli niedokładność w właściwości tuszu Canon чернила фотопечати imageprograf ipf825 фоточернила!