Tusz Canon чернила фотопечати imageprograf w7200 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon чернила фотопечати imageprograf w7200
Towar wycofany z produkcji
Zawartość opakowania: 6 puszek po 1000 ml, kolory: Black, Cyan, Magenta, Yellow, Light Cyan, Light Magenta. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon чернила фотопечати imageprograf w7200
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon чернила фотопечати imageprograf w7200: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, zebrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, z tego powodu nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia tuszu Canon чернила фотопечати imageprograf w7200 absolutnie są poprawne.

Jeśli decyzję kupić tusz Canon чернила фотопечати imageprograf w7200 w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli znaleźli niedokładność w parametrach tuszu Canon чернила фотопечати imageprograf w7200!