Tusz Canon чернила фотопечати pixma ip100 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon чернила фотопечати pixma ip100
Towar wycofany z produkcji
Zawartość opakowania: 6 puszek po 100 ml, kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Photo Black, Matte Black, Black. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon чернила фотопечати pixma ip100
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon чернила фотопечати pixma ip100: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w miejscu Allmega.pl, zebrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry towaru mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, z tego powodu nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia tuszu Canon чернила фотопечати pixma ip100 w całości odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić tusz Canon чернила фотопечати pixma ip100 w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie istotne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli odkryli błąd w właściwości tuszu Canon чернила фотопечати pixma ip100!