Tusz Canon чернила фотопечати pixma mg3540 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon чернила фотопечати pixma mg3540
Towar wycofany z produkcji
Zawartość opakowania: 4 banki po 100 ml, kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, producent oacute korea Południowa. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon чернила фотопечати pixma mg3540
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon чернила фотопечати pixma mg3540: dane techniczne, opis i zdjęcia, prezentowane w znakach агрегаторе Allmega.pl, dobrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne иделия mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, w związku z tym nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia tuszu Canon чернила фотопечати pixma mg3540 w pełni pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić tusz Canon чернила фотопечати pixma mg3540 w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli znaleźli błąd w właściwości tuszu Canon чернила фотопечати pixma mg3540!