Tusz Canon чернила фотопечати pixma mg7750 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon чернила фотопечати pixma mg7750
Towar wycofany z produkcji
Zawartość opakowania: 6 puszek po 100 ml, kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Matte black, Black, Gray.Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon чернила фотопечати pixma mg7750
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon чернила фотопечати pixma mg7750: dane techniczne, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, przygotowane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, w związku z tym nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia tuszu Canon чернила фотопечати pixma mg7750 w całości pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli postanowili kupić tusz Canon чернила фотопечати pixma mg7750 w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli zobaczyli błąd w właściwości tuszu Canon чернила фотопечати pixma mg7750!