Tusz Canon чернила фотопечати pixma mg8240 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon чернила фотопечати pixma mg8240
Towar wycofany z produkcji
Zawartość opakowania: 6 puszek po 100 ml, kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Photo Black, Matte Black, Gray. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon чернила фотопечати pixma mg8240
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon чернила фотопечати pixma mg8240: dane techniczne, opis i zdjęcia, prezentowane w sieciowym Allmega.pl, zebrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i dane techniczne иделия mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, z tego powodu nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia tuszu Canon чернила фотопечати pixma mg8240 absolutnie są poprawne.

Jeśli postanowili kupić tusz Canon чернила фотопечати pixma mg8240 w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana do pomocy i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli odkryli błąd w właściwości tuszu Canon чернила фотопечати pixma mg8240!