Tusz Canon чернила фотопечати pixma pro 100 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Tusz Canon чернила фотопечати pixma pro 100
Towar wycofany z produkcji
Zawartość opakowania: 8 słoików w 100 ml, kolory: Black, Cyan, Photo Cyan, Magenta, Photo Magenta, Żółty, Czarny, Light Gray. Фоточернила INKSYSTEM zapewniają dokładne odwzorowanie kolorów, a przy tym jakość wydruków na 95-98% zgodne z oryginalnych wkładów.
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Canon чернила фотопечати pixma pro 100
Producent: Canon Inc., 30­2 Shimomaruko 3­ chome Ohta­ku, Tokyo 146­8501, Japan
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt tusz Canon чернила фотопечати pixma pro 100: właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w sieciowym Allmega.pl, zebrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, w wyniku czego nie gwarantujemy, że właściwości, opis i zdjęcia tuszu Canon чернила фотопечати pixma pro 100 absolutnie pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli postanowili kupić tusz Canon чернила фотопечати pixma pro 100 w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli zauważył błąd w parametrach tuszu Canon чернила фотопечати pixma pro 100!