Kabel i przejściówka Gembird кабель DVI - DVI 1.8м в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Kabel i przejściówka Gembird кабель DVI - DVI 1.8м
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 537 030.00 zl.
przewód, DVI - DVI, 1.8 m
Cechy
Podstawowe Gembird кабель DVI - DVI 1.8м
? Typ
? Złącze z jednej strony
? Złącze z drugiej strony
? Długość
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Gembird кабель DVI - DVI 1.8м
Producent: Gembird Electronics Ltd., 5/f, building B, Shifeng Industry District, Husning Road, Daiang St., Longhua, Baotan, China
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt kabel i przejściówka Gembird кабель DVI - DVI 1.8м: właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w znakach агрегаторе Allmega.pl, zebrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości иделия mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, z tego powodu nie gwarantujemy, że właściwości, opis i zdjęcia kabla i przejściówki Gembird кабель DVI - DVI 1.8м absolutnie są poprawne.

Jeśli decyzję kupić kabel i przejściówkę Gembird кабель DVI - DVI 1.8м w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli znaleźli błąd w właściwości kabla i przejściówki Gembird кабель DVI - DVI 1.8м!