Kabel i przejściówka Gembird кабель DVI - DVI 3м в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Kabel i przejściówka Gembird кабель DVI - DVI 3м
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 165 240.00 zl.
przewód, DVI - DVI, 3 m
Cechy
Podstawowe Gembird кабель DVI - DVI 3м
? Typ
? Złącze z jednej strony
? Złącze z drugiej strony
? Długość
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Gembird кабель DVI - DVI 3м
Producent: Gembird Electronics Ltd., 5/f, building B, Shifeng Industry District, Husning Road, Daiang St., Longhua, Baotan, China
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt kabel i przejściówka Gembird кабель DVI - DVI 3м : właściwości, opis i zdjęcia, pokazane w miejscu Allmega.pl, przygotowane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości иделия mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, w związku z tym nie zatwierdzamy, że właściwości, opis i zdjęcia kabla i przejściówki Gembird кабель DVI - DVI 3м w całości są poprawne.

Jeśli postanowili kupić kabel i przejściówkę Gembird кабель DVI - DVI 3м w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompleksowe i bezbłędne. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana do pomocy i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, dajcie znać, jeśli odkryli błąd w parametrach kabla i przejściówki Gembird кабель DVI - DVI 3м !