Kabel i przejściówka Gembird кабель DVI - DVI 4.5м в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Kabel i przejściówka Gembird кабель DVI - DVI 4.5м
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 206 550.00 zl.
przewód, DVI - DVI, 4.5 m
Cechy
Podstawowe Gembird кабель DVI - DVI 4.5м
? Typ
? Złącze z jednej strony
? Złącze z drugiej strony
? Długość
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Gembird кабель DVI - DVI 4.5м
Producent: Gembird Electronics Ltd., 5/f, building B, Shifeng Industry District, Husning Road, Daiang St., Longhua, Baotan, China
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt kabel i przejściówka Gembird кабель DVI - DVI 4.5м : dane techniczne, opis i zdjęcia, prezentowane w znakach агрегаторе Allmega.pl, przygotowane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, z tego powodu nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia kabla i przejściówki Gembird кабель DVI - DVI 4.5м w pełni odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić kabel i przejściówkę Gembird кабель DVI - DVI 4.5м w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli zauważył błąd w właściwości kabla i przejściówki Gembird кабель DVI - DVI 4.5м !