Kabel i przejściówka Gembird кабель HDMI - DVI 7.5м в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Kabel i przejściówka Gembird кабель HDMI - DVI 7.5м
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 206 550.00 zl.
przewód, HDMI - DVI, 7.5 m
Cechy
Podstawowe Gembird кабель HDMI - DVI 7.5м
? Typ
? Złącze z jednej strony
? Złącze z drugiej strony
? Długość
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Gembird кабель HDMI - DVI 7.5м
Producent: Gembird Electronics Ltd., 5/f, building B, Shifeng Industry District, Husning Road, Daiang St., Longhua, Baotan, China
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt kabel i przejściówka Gembird кабель HDMI - DVI 7.5м: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w znakach агрегаторе Allmega.pl, zebrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, wychodząc z tego nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia kabla i przejściówki Gembird кабель HDMI - DVI 7.5м w pełni są poprawne.

Jeśli decyzję kupić kabel i przejściówkę Gembird кабель HDMI - DVI 7.5м w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli znaleźli niedokładność w właściwości kabla i przejściówki Gembird кабель HDMI - DVI 7.5м!