Kabel i przejściówka Gembird кабель USB - USB 1.8м в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Kabel i przejściówka Gembird кабель USB - USB 1.8м
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 82 620.00 zl.
przewód, USB - USB, 1.8 m
Cechy
Podstawowe Gembird кабель USB - USB 1.8м
? Typ
? Złącze z jednej strony
? Złącze z drugiej strony
? Długość
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Gembird кабель USB - USB 1.8м
Producent: Gembird Electronics Ltd., 5/f, building B, Shifeng Industry District, Husning Road, Daiang St., Longhua, Baotan, China
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt kabel i przejściówka Gembird кабель USB - USB 1.8м : parametry, opis i zdjęcia, pokazane w sieciowym Allmega.pl, dobrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, z tego powodu nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia kabla i przejściówki Gembird кабель USB - USB 1.8м w pełni odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić kabel i przejściówkę Gembird кабель USB - USB 1.8м w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie istotne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, absolutne i bezbłędne. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana do pomocy i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli znaleźli błąd w właściwości kabla i przejściówki Gembird кабель USB - USB 1.8м !