Trampolina Happy Jump 12ft Pro 360 см с внешней сеткой и лестницей в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 4 626 720.00 zl.
sprężynowy (szkieletowym), okrągły, 360 cm do 180 kg siatka, schody
Cechy
Podstawowe Happy Jump 12ft Pro 360 см с внешней сеткой и лестницей
? Typ
? Forma
? Średnica
? Maksymalne obciążenie
Zabudowa Happy Jump 12ft Pro 360 см с внешней сеткой и лестницей
? Siatka bezpieczeństwa
? Dolna siatka
? Schody
? Rączka
Wymiary i waga Happy Jump 12ft Pro 360 см с внешней сеткой и лестницей
? Wysokość
? Wysokość z siatką
? Waga
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Happy Jump 12ft Pro 360 см с внешней сеткой и лестницей

Podany produkt trampolina Happy Jump 12ft Pro 360 см с внешней сеткой и лестницей: właściwości, opis i zdjęcia, pokazane w stronie Allmega.pl, zebrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i właściwości towaru mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, wychodząc z tego nie gwarantujemy, że właściwości, opis i zdjęcia trampoliny Happy Jump 12ft Pro 360 см с внешней сеткой и лестницей na sto procent odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić trampolinę Happy Jump 12ft Pro 360 см с внешней сеткой и лестницей w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, daj nam znać, jeśli odkryli niedokładność w parametrach trampoliny Happy Jump 12ft Pro 360 см с внешней сеткой и лестницей!