Trampolina Happy Jump 12ft Pro 374 см с внешней сеткой и лестницей в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 4 750 650.00 zl.
sprężynowy (szkieletowym), okrągły, 374 cm do 180 kg siatka, schody
Cechy
Podstawowe Happy Jump 12ft Pro 374 см с внешней сеткой и лестницей
? Typ
? Forma
? Średnica
? Maksymalne obciążenie
Zabudowa Happy Jump 12ft Pro 374 см с внешней сеткой и лестницей
? Siatka bezpieczeństwa
? Dolna siatka
? Schody
? Rączka
Wymiary i waga Happy Jump 12ft Pro 374 см с внешней сеткой и лестницей
? Wysokość
? Wysokość z siatką
? Waga
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Happy Jump 12ft Pro 374 см с внешней сеткой и лестницей

Podany produkt trampolina Happy Jump 12ft Pro 374 см с внешней сеткой и лестницей: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w sieciowym Allmega.pl, zebrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, wychodząc z tego nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia trampoliny Happy Jump 12ft Pro 374 см с внешней сеткой и лестницей w pełni są poprawne.

Jeśli postanowili kupić trampolinę Happy Jump 12ft Pro 374 см с внешней сеткой и лестницей w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli zobaczyli niedokładność w parametrach trampoliny Happy Jump 12ft Pro 374 см с внешней сеткой и лестницей!