Trampolina Happy Jump 8ft Pro 252 см с внешней сеткой и лестницей в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 829 735.00 zl.
sprężynowy (szkieletowym), okrągły, 252 cm do 120 kg siatka, schody
Cechy
Podstawowe Happy Jump 8ft Pro 252 см с внешней сеткой и лестницей
? Typ
? Forma
? Średnica
? Maksymalne obciążenie
Zabudowa Happy Jump 8ft Pro 252 см с внешней сеткой и лестницей
? Siatka bezpieczeństwa
? Dolna siatka
? Schody
? Rączka
Wymiary i waga Happy Jump 8ft Pro 252 см с внешней сеткой и лестницей
? Wysokość
? Wysokość z siatką
? Waga
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Happy Jump 8ft Pro 252 см с внешней сеткой и лестницей

Podany produkt trampolina Happy Jump 8ft Pro 252 см с внешней сеткой и лестницей: parametry, opis i zdjęcia, pokazane w stronie Allmega.pl, dobrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry towaru mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, dlatego nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia trampoliny Happy Jump 8ft Pro 252 см с внешней сеткой и лестницей na sto procent są poprawne.

Jeśli decyzję kupić trampolinę Happy Jump 8ft Pro 252 см с внешней сеткой и лестницей w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana do pomocy i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, dajcie znać, jeśli zauważył niedokładność w parametrach trampoliny Happy Jump 8ft Pro 252 см с внешней сеткой и лестницей!