Suszarka do ręczników Instal Projekt Ambra R AMBR-50/140 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Suszarka do ręczników Instal Projekt Ambra R AMBR-50/140
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 6 795 495.00 zl.
wodny, schodki, stal nierdzewna, dolne podłączenie, odległość: 450 mm karta zewnętrzna: 1/2", rozpraszanie ciepła: 561 Q-W
Kolory
Cechy
Podstawowe Instal Projekt Ambra R AMBR-50/140
? Typ
? Forma
? Materiał
? Połączenie
? Obecność półki
? Kolor
? Kraj produkcji
Dane techniczne Instal Projekt Ambra R AMBR-50/140
? Średnica (pomiędzy osiami) odległość
? Ciśnienie robocze
? Ciepła
? Karta zewnętrzna
Wymiary i waga Instal Projekt Ambra R AMBR-50/140
? Wysokość
? Szerokość
? Głębokość
? Ilość
? Waga
? Średnica kolektora
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Instal Projekt Ambra R AMBR-50/140

Podany produkt suszarka do ręczników Instal Projekt Ambra R AMBR-50/140: dane techniczne, opis i zdjęcia, prezentowane w znakach агрегаторе Allmega.pl, dobrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, w wyniku czego nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia suszarki do ręczników Instal Projekt Ambra R AMBR-50/140 na sto procent są poprawne.

Jeśli postanowili kupić suszarkę do ręczników Instal Projekt Ambra R AMBR-50/140 w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie istotne dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompletne i bezbłędne. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana do pomocy i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli znaleźli niedokładność w parametrach suszarki do ręczników Instal Projekt Ambra R AMBR-50/140!