Suszarka do ręczników Instal Projekt Bolero BOL-50/140 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Suszarka do ręczników Instal Projekt Bolero BOL-50/140
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 7 683 660.00 zl.
wodny, schodki, stal nierdzewna, dolne podłączenie, odległość: 450 mm karta zewnętrzna: 1/2", rozpraszanie ciepła: 672 Q-W
Kolory
Cechy
Podstawowe Instal Projekt Bolero BOL-50/140
? Typ
? Forma
? Materiał
? Połączenie
? Obecność półki
? Kolor
? Kraj produkcji
Dane techniczne Instal Projekt Bolero BOL-50/140
? Średnica (pomiędzy osiami) odległość
? Ciśnienie robocze
? Ciepła
? Karta zewnętrzna
Wymiary i waga Instal Projekt Bolero BOL-50/140
? Wysokość
? Szerokość
? Głębokość
? Ilość
? Waga
? Średnica kolektora
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Instal Projekt Bolero BOL-50/140

Podany produkt suszarka do ręczników Instal Projekt Bolero BOL-50/140: właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w sieciowym Allmega.pl, zebrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i właściwości towaru mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, dlatego nie gwarantujemy, że właściwości, opis i zdjęcia suszarki do ręczników Instal Projekt Bolero BOL-50/140 w pełni są poprawne.

Jeśli postanowili kupić suszarkę do ręczników Instal Projekt Bolero BOL-50/140 w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana do pomocy i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli zobaczyli niedokładność w parametrach suszarki do ręczników Instal Projekt Bolero BOL-50/140!