Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer детский спортивный комплекс gridline ceiling красный желтый в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer детский спортивный комплекс gridline ceiling красный желтый
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 6 609 600.00 zl.
Kampfer детский спортивный комплекс gridline ceiling красный желтый
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer детский спортивный комплекс gridline ceiling красный желтый
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer детский спортивный комплекс gridline ceiling красный желтый: właściwości, opis i zdjęcia, pokazane w znakach агрегаторе Allmega.pl, zebrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i właściwości towaru mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, dlatego nie zatwierdzamy, że właściwości, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer детский спортивный комплекс gridline ceiling красный желтый w pełni odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer детский спортивный комплекс gridline ceiling красный желтый w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli znaleźli błąd w parametrach placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer детский спортивный комплекс gridline ceiling красный желтый!