Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer детский спортивный комплекс winner ceiling классический белый турник, стандарт в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer детский спортивный комплекс winner ceiling классический белый турник, стандарт
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 4 812 615.00 zl.
Kampfer детский спортивный комплекс winner ceiling классический белый турник, стандарт
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer детский спортивный комплекс winner ceiling классический белый турник, стандарт
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer детский спортивный комплекс winner ceiling классический белый турник, стандарт: właściwości, opis i zdjęcia, pokazane w sieciowym Allmega.pl, przygotowane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości towaru mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, w związku z tym nie gwarantujemy, że właściwości, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer детский спортивный комплекс winner ceiling классический белый турник, стандарт w całości są poprawne.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer детский спортивный комплекс winner ceiling классический белый турник, стандарт w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana do pomocy i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli odkryli niedokładność w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer детский спортивный комплекс winner ceiling классический белый турник, стандарт!