Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer детский спортивный комплекс winner wall классический белый, стандарт в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer детский спортивный комплекс winner wall классический белый, стандарт
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 4 007 070.00 zl.
Kampfer детский спортивный комплекс winner wall классический белый, стандарт
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer детский спортивный комплекс winner wall классический белый, стандарт
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer детский спортивный комплекс winner wall классический белый, стандарт: dane techniczne, opis i zdjęcia, prezentowane w miejscu Allmega.pl, zebrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, w związku z tym nie zatwierdzamy, że dane techniczne, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer детский спортивный комплекс winner wall классический белый, стандарт w pełni są poprawne.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer детский спортивный комплекс winner wall классический белый, стандарт w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie istotne dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli odkryli błąd w parametrach placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer детский спортивный комплекс winner wall классический белый, стандарт!