Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer детский спортивный комплекс wooden ladder ceiling натуральный стандарт в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer детский спортивный комплекс wooden ladder ceiling натуральный стандарт
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 685 150.00 zl.
Kampfer детский спортивный комплекс wooden ladder ceiling натуральный стандарт
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer детский спортивный комплекс wooden ladder ceiling натуральный стандарт
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer детский спортивный комплекс wooden ladder ceiling натуральный стандарт: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w miejscu Allmega.pl, zebrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, dlatego nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer детский спортивный комплекс wooden ladder ceiling натуральный стандарт w pełni pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer детский спортивный комплекс wooden ladder ceiling натуральный стандарт w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli zobaczyli błąd w parametrach placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer детский спортивный комплекс wooden ladder ceiling натуральный стандарт!