Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс городок т образный с сеткой 60 см в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс городок т образный с сеткой 60 см
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 519 910.00 zl.
Kampfer спорткомплекс городок т образный с сеткой 60 см
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer спорткомплекс городок т образный с сеткой 60 см
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс городок т образный с сеткой 60 см: właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w sieciowym Allmega.pl, zebrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, wychodząc z tego nie gwarantujemy, że właściwości, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer спорткомплекс городок т образный с сеткой 60 см na sto procent są poprawne.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer спорткомплекс городок т образный с сеткой 60 см w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli zauważył niedokładność w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer спорткомплекс городок т образный с сеткой 60 см!