Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок г образный с сеткой 1м в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок г образный с сеткой 1м
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 705 805.00 zl.
Kampfer спорткомплекс дск городок г образный с сеткой 1м
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer спорткомплекс дск городок г образный с сеткой 1м
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок г образный с сеткой 1м: dane techniczne, opis i zdjęcia, prezentowane w sieciowym Allmega.pl, przygotowane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne иделия mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, w wyniku czego nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer спорткомплекс дск городок г образный с сеткой 1м na sto procent są poprawne.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer спорткомплекс дск городок г образный с сеткой 1м w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli zauważył błąd w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer спорткомплекс дск городок г образный с сеткой 1м!