Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок г образный с сеткой 60 см в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок г образный с сеткой 60 см
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 561 220.00 zl.
Kampfer спорткомплекс дск городок г образный с сеткой 60 см
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer спорткомплекс дск городок г образный с сеткой 60 см
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок г образный с сеткой 60 см: właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w znakach агрегаторе Allmega.pl, przygotowane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i właściwości иделия mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, w związku z tym nie gwarantujemy, że właściwości, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer спорткомплекс дск городок г образный с сеткой 60 см w pełni pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer спорткомплекс дск городок г образный с сеткой 60 см w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie znaczne dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompletne i bezbłędne. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli znaleźli niedokładność w parametrach placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer спорткомплекс дск городок г образный с сеткой 60 см!