Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок г образный в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок г образный
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 1 879 605.00 zl.
Kampfer спорткомплекс дск городок г образный
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer спорткомплекс дск городок г образный
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок г образный: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w znakach агрегаторе Allmega.pl, dobrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry towaru mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, w wyniku czego nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer спорткомплекс дск городок г образный w pełni odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer спорткомплекс дск городок г образный w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie istotne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, daj nam znać, jeśli zauważył niedokładność w parametrach placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer спорткомплекс дск городок г образный!