Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок малыш 1 в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок малыш 1
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 994 975.00 zl.
Kampfer спорткомплекс дск городок малыш 1
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer спорткомплекс дск городок малыш 1
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок малыш 1: parametry, opis i zdjęcia, pokazane w znakach агрегаторе Allmega.pl, przygotowane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry towaru mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, wychodząc z tego nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer спорткомплекс дск городок малыш 1 w całości są poprawne.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer спорткомплекс дск городок малыш 1 w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli zauważył błąd w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer спорткомплекс дск городок малыш 1!