Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок пристенный с сеткой 1 м в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок пристенный с сеткой 1 м
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 953 665.00 zl.
Kampfer спорткомплекс дск городок пристенный с сеткой 1 м
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer спорткомплекс дск городок пристенный с сеткой 1 м
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок пристенный с сеткой 1 м: właściwości, opis i zdjęcia, pokazane w znakach агрегаторе Allmega.pl, przygotowane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości иделия mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, z tego powodu nie gwarantujemy, że właściwości, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer спорткомплекс дск городок пристенный с сеткой 1 м w pełni odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer спорткомплекс дск городок пристенный с сеткой 1 м w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli zobaczyli niedokładność w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer спорткомплекс дск городок пристенный с сеткой 1 м!