Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок пристенный в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок пристенный
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 024 190.00 zl.
Kampfer спорткомплекс дск городок пристенный
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer спорткомплекс дск городок пристенный
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок пристенный: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w znakach агрегаторе Allmega.pl, przygotowane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, z tego powodu nie zatwierdzamy, że dane techniczne, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer спорткомплекс дск городок пристенный na sto procent pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer спорткомплекс дск городок пристенный w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompletne i bezbłędne. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana do pomocy i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli zauważył błąd w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer спорткомплекс дск городок пристенный!