Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок т образный с сеткой 1 м в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок т образный с сеткой 1 м
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 912 355.00 zl.
Kampfer спорткомплекс дск городок т образный с сеткой 1 м
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer спорткомплекс дск городок т образный с сеткой 1 м
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок т образный с сеткой 1 м: właściwości, opis i zdjęcia, pokazane w sieciowym Allmega.pl, dobrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości towaru mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, wychodząc z tego nie gwarantujemy, że właściwości, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer спорткомплекс дск городок т образный с сеткой 1 м na sto procent są poprawne.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer спорткомплекс дск городок т образный с сеткой 1 м w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, kompletne i bezbłędne. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli zobaczyli błąd w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer спорткомплекс дск городок т образный с сеткой 1 м!