Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок т образный в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок т образный
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 1 920 915.00 zl.
Kampfer спорткомплекс дск городок т образный
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer спорткомплекс дск городок т образный
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок т образный: dane techniczne, opis i zdjęcia, prezentowane w znakach агрегаторе Allmega.pl, zebrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, w związku z tym nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer спорткомплекс дск городок т образный absolutnie odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer спорткомплекс дск городок т образный w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie istotne dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana do pomocy i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli zobaczyli błąd w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer спорткомплекс дск городок т образный!