Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок 3 х опорный в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок 3 х опорный
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 437 290.00 zl.
Kampfer спорткомплекс дск городок 3 х опорный
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer спорткомплекс дск городок 3 х опорный
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок 3 х опорный: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w miejscu Allmega.pl, przygotowane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, wychodząc z tego nie zatwierdzamy, że dane techniczne, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer спорткомплекс дск городок 3 х опорный w całości odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer спорткомплекс дск городок 3 х опорный w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana do pomocy i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, daj nam znać, jeśli znaleźli niedokładność w parametrach placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer спорткомплекс дск городок 3 х опорный!