Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок 4 х опорный с сеткой 1м в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок 4 х опорный с сеткой 1м
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 490 695.00 zl.
Kampfer спорткомплекс дск городок 4 х опорный с сеткой 1м
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer спорткомплекс дск городок 4 х опорный с сеткой 1м
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок 4 х опорный с сеткой 1м: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w sieciowym Allmega.pl, zebrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, z tego powodu nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer спорткомплекс дск городок 4 х опорный с сеткой 1м w pełni pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer спорткомплекс дск городок 4 х опорный с сеткой 1м w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana do pomocy i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, dajcie znać, jeśli zauważył niedokładność w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer спорткомплекс дск городок 4 х опорный с сеткой 1м!