Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок 4 х опорный с сеткой 60 см в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок 4 х опорный с сеткой 60 см
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 573 315.00 zl.
Kampfer спорткомплекс дск городок 4 х опорный с сеткой 60 см
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer спорткомплекс дск городок 4 х опорный с сеткой 60 см
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок 4 х опорный с сеткой 60 см: parametry, opis i zdjęcia, pokazane w miejscu Allmega.pl, dobrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry иделия mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, z tego powodu nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer спорткомплекс дск городок 4 х опорный с сеткой 60 см w całości odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer спорткомплекс дск городок 4 х опорный с сеткой 60 см w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana do pomocy i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, napisz do nas, jeśli zobaczyli niedokładność w parametrach placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer спорткомплекс дск городок 4 х опорный с сеткой 60 см!