Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок 4 х опорный в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок 4 х опорный
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 602 530.00 zl.
Kampfer спорткомплекс дск городок 4 х опорный
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer спорткомплекс дск городок 4 х опорный
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer спорткомплекс дск городок 4 х опорный: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w znakach агрегаторе Allmega.pl, zebrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne towaru mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, z tego powodu nie zatwierdzamy, że dane techniczne, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer спорткомплекс дск городок 4 х опорный w całości pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer спорткомплекс дск городок 4 х опорный w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie ważne dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, dajcie znać, jeśli znaleźli błąd w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer спорткомплекс дск городок 4 х опорный!