Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer уличный детский спорткомплекс single space в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer уличный детский спорткомплекс single space
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 015 630.00 zl.
Kampfer уличный детский спорткомплекс single space
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer уличный детский спорткомплекс single space
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer уличный детский спорткомплекс single space: właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w stronie Allmega.pl, przygotowane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości иделия mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, wychodząc z tego nie gwarantujemy, że właściwości, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer уличный детский спорткомплекс single space w pełni odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer уличный детский спорткомплекс single space w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, należy wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy przy zakupie. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, absolutne i prawidłowe. Wszystkie informacje o stronie prezentowana do pomocy i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli zauważył błąd w parametrach placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer уличный детский спорткомплекс single space!