Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer уличный комплекс double space в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer уличный комплекс double space
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 4 192 965.00 zl.
Kampfer уличный комплекс double space
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer уличный комплекс double space
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer уличный комплекс double space: parametry, opis i zdjęcia, pokazane w miejscu Allmega.pl, zebrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry towaru mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, wychodząc z tego nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer уличный комплекс double space na sto procent odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer уличный комплекс double space w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie istotne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są dokładne, absolutne i bezbłędne. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana do pomocy i jest przeznaczona dla własnych potrzeb.

Proszę, daj nam znać, jeśli znaleźli błąd w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer уличный комплекс double space!