Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic ceiling классический стандарт в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic ceiling классический стандарт
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 953 665.00 zl.
Kampfer шведская стенка classic ceiling классический стандарт
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка classic ceiling классический стандарт
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic ceiling классический стандарт: parametry, opis i zdjęcia, pokazane w miejscu Allmega.pl, zebrane z pomocą źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Zakres dostawy, wygląd i parametry towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, w związku z tym nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка classic ceiling классический стандарт absolutnie są poprawne.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка classic ceiling классический стандарт w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w miejscu Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie decydujące dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o miejscu prezentowana do pomocy i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli zobaczyli błąd w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка classic ceiling классический стандарт!