Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic ceiling натуральный стандарт в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic ceiling натуральный стандарт
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 953 665.00 zl.
Kampfer шведская стенка classic ceiling натуральный стандарт
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка classic ceiling натуральный стандарт
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic ceiling натуральный стандарт: dane techniczne, opis i zdjęcia, pokazane w stronie Allmega.pl, przygotowane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i dane techniczne иделия mogą być zmienione producentem bez uprzedniego powiadomienia, wychodząc z tego nie gwarantujemy, że dane techniczne, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка classic ceiling натуральный стандарт absolutnie pokrywają się z rzeczywistymi.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка classic ceiling натуральный стандарт w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w stronie Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie dane techniczne bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompletne i bezbłędne. Wszystkie informacje o stronie prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczony do użytku osobistego.

Proszę, daj nam znać, jeśli zobaczyli niedokładność w parametrach placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка classic ceiling натуральный стандарт!