Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic ceiling ореховый стандарт в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic ceiling ореховый стандарт
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 953 665.00 zl.
Kampfer шведская стенка classic ceiling ореховый стандарт
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка classic ceiling ореховый стандарт
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic ceiling ореховый стандарт: parametry, opis i zdjęcia, prezentowane w sieciowym Allmega.pl, przygotowane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry towaru mogą być zmienione producentem bez ostrzeżenia, w związku z tym nie gwarantujemy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка classic ceiling ореховый стандарт absolutnie są poprawne.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка classic ceiling ореховый стандарт w Warszawa na bazie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie istotne dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie składania zamówienia. Allmega.pl nie twierdzi, że opisy i zdjęcia produktów są niezawodne, kompleksowe i bezbłędne. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana zaswiadczenie i jest przeznaczona do użytku osobistego.

Proszę, dajcie znać, jeśli znaleźli błąd w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка classic ceiling ореховый стандарт!