Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic ceiling шоколадный стандарт в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic ceiling шоколадный стандарт
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 2 953 665.00 zl.
Kampfer шведская стенка classic ceiling шоколадный стандарт
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка classic ceiling шоколадный стандарт
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic ceiling шоколадный стандарт: właściwości, opis i zdjęcia, prezentowane w znakach агрегаторе Allmega.pl, zebrane na podstawie źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i właściwości towaru mogą być zmienione przez producenta bez ostrzeżenia, w wyniku czego nie gwarantujemy, że właściwości, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка classic ceiling шоколадный стандарт w pełni odpowiadają rzeczywistości.

Jeśli postanowili kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка classic ceiling шоколадный стандарт w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w znakach агрегаторе Allmega.pl, trzeba wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie właściwości bezpośrednio u sprzedawcy przy zamówieniu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są prawdziwe, kompletne i prawidłowe. Wszystkie informacje o znakach агрегаторе prezentowana do pomocy i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, napisz do nas, jeśli znaleźli niedokładność w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка classic ceiling шоколадный стандарт!