Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic wall классический стандарт в Warszawa

Odłożyć Opóźnione
Plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic wall классический стандарт
Chwilowo nie ma ofert
Последняя цена 3 139 560.00 zl.
Kampfer шведская стенка classic wall классический стандарт
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Kampfer шведская стенка classic wall классический стандарт
Producent: ООО «Кемпфер». 1-ый Вязовский проезд 4-408, Москва, Россия.
Towar podlega obowiązkowej certyfikacji lub deklaracji zgodności.

Podany produkt plac zabaw i drabinka ścienna Kampfer шведская стенка classic wall классический стандарт: parametry, opis i zdjęcia, pokazane w sieciowym Allmega.pl, zebrane według informacji z źródeł otwartych w tym z oficjalnych stron producentów. Kompletowanie, wygląd i parametry towaru mogą być zmienione przez producenta bez uprzedniego powiadomienia, w wyniku czego nie zatwierdzamy, że parametry, opis i zdjęcia placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка classic wall классический стандарт w pełni są poprawne.

Jeśli decyzję kupić plac zabaw i drabinkę ścienną Kampfer шведская стенка classic wall классический стандарт w Warszawa na podstawie charakterystyk, opis i zdjęć w sieciowym Allmega.pl, ma sens wyjaśnić wszystkie zasadnicze dla ciebie parametry bezpośrednio u sprzedawcy w momencie zakupu. Allmega.pl nie gwarantuje, że opisy i zdjęcia produktów są wierni, kompleksowe i prawidłowe. Wszystkie informacje o sieciowym prezentowana do pomocy i jest przeznaczony dla własnych potrzeb.

Proszę, dajcie znać, jeśli odkryli niedokładność w właściwości placu zabaw i drabinki ściennej Kampfer шведская стенка classic wall классический стандарт!